درباره ما


مانا موبایل از کجا شروع شد ؟

فروشگاه مانا موبایل ۱۲ سال در بازار فیزیکی تلفن همراه کشور فعال بوده و هم اکنون با آنلاین شدن کلیه خدمات و ارائه کالاها در فضای مجازی کشور تصمیم گرفته است ، خدمات آنلاین فروش و ارسال به سراسر ایران را در دستور کار خود قرار دهد و امیدواریم راحتی ، امنیت ، کیفیت و تجربه لذت بخشی از خرید را ارائه نماییم .

مشاوران ما راهنمای شما برای یک انتخاب حرفه از دریای فناوری و تکنولوژی متناسب با سلیقه و نیازشما هستند ؛ با ما همراه باشید .

فروشگاه اینترنتی موبایل مانا چرا ایجاد شد ؟

راستش رو بخواهید بعد از بررسی سایت های مختلف که در زمینه موبایل فعالیت داشتند به این نتیجه رسیدیم که اکثر فروشگاه های اینترنتی موبایل فروش صرفا وارد بازار رقابت شده اند و هیچ تمرکزی روی کیفیت و ارائه اطلاعات صحیح و کارآمد قبل از خرید به مشتری نیستند . بنابراین ما به فکر ایجاد فروشگاهی شدیم فارغ از هیچ گونه حاشیه ای و در جهت ارتقاء اطلاعات کاربران عزیز در زمینه موبایل و ایجاد محیطی امن برای ارسال نظرات و تجربیات خودشون از استفاده کاربری ، پیش از خرید .

قیمت ، قیمت ، قیمت !

شاید مهمترین موضوع برای کاربرانی که قصد خرید گوشی جدید خودشون رو دارند در وهله اول قیمت گوشی باشه . یه خبر خوب فروشگاه مانا موبایل توسط ایجاد ارتباط با مراجع قانونی ورود گوشی موبایل به کشور ، این امکان رو فراهم کردی خدمتی رو ایجاد کنه که بدون هیچ حاشیه ای قیمت مناسب رو به کاربر ارائه بده .

چرا باید از مانا موبایل خرید کنم ؟

یکی از مهمترین سوالاتی که میشه از یه فروشگاه قبل از خرید پرسید همین قضیه است . طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده فروشگاه های اینترنتی در زمینه موبایل برای رقابت با همدیگر قیمت محصولاتشون رو به حدی پایین آوردن که سود بسیار ناچیزی نصیب اون فروشگاه میشه و در نتیجه کیفیت ارائه خدمات به مشتری کم کم و به مرور زمان از بین میره و فروشگاه قدرت خودش رو در ارائه هرچه بهتر خدمات از دست میده . ما همچین قصدی نداریم و میخواهیم یه محیط امن برای کاربر ایجاد کنیم که هدف فقط جیب مشتری نباشه و مشتری ها حتی بعد از خرید باز هم مهره ها اصلی فروشگاه هستند و میتونن از خدماتی که براتون شرح میدیم استفاده کنند :

۱ _ مشاوره و پشتیبانی تخصصی یک ماهه پس از خرید :

مشتری های عزیز به مدت یکماه میتونن از این خدمات استفاده کنن و تیم مانا موبایل هم با تمام وجود بهشون کمک میکنه .

۲ _ اطلاع رسانی پیش از خرید :

شما میتونید توی سایت از اطلاعات محصولات که به صورت حرفه ای برای راحتی شما طراحی شده استفاده کنید و آگاهی خودتون رو ببرید بالا .

۳ _ مشاوره پیش از خرید :

شاید قصد خرید گوشی رو دارید ولی بین چند گزینه دودل شدید ، ما بهتون کمک میکنیم که بهترین و مناسب ترین گزینه رو انتخاب کنید .

۴ _ هدایای ویژه بصورت دوره ای :

مانا موبایل چندین هدیه ویژه رو برای شما در نظر گرفته که در طول مدت فعالیتش بصورت دوره ای توی سایت قرارشون میدیم .

۵ _ امکان تحویل حضوری سفارشات :

خیلی جالبه که شما سفارشتون رو اینترنتی ثبت کنید و بصورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید و محصولتون رو تحویل بگیرید .

معنی کلمه مانا چیست ؟

معنی این کلمه ، ماندگار است .

مانا باشید